Witryna

Liturgia na dziś

Kalendarz

Logowanie



 
Służba Liturgiczna Drukuj Email

 

Ks. Sławek - Opiekun

Wielki Czwartek, Piątek i Sobota - przychodzimy na godz. 18.30. Ministranci przebierają się w salkach pod kościołem. Pamiętamy w tych dniach o STROJU GALOWYM!!!

 

BARDZO PROSZĘ, ABY NA CZUWANIA WPISALI SIĘ LEKTORZY ORAZ POZOSTALI, KTÓRZY BYLI NIEOBECNI NA ZBIÓRCE - LUB NIE SĄ ZAPISANI! (KAŻDY PRZYNAJMNIEJ NA 2 ADORACJE WPISUJE SIĘ - CZYLI WYCHODZI PO 1 GODZINIE

 

PODCZAS ŚWIĘCENIA POKARMÓW, OBECNI W KOŚCIELE MINISTRANCI MOGĄ POMÓC!

PLAN ADORACJI: LEKTORZY – MINISTRANCI

(w godzinach zaznaczonych tłustym drukiem asystę powinni podjąć przede wszystkim lektorzy i najstarsi ministranci)

WIELKI PIĄTEK - w starym kościele

7.00 – 7.30 Hajduk F – Łącała M

7.30 – 8.00 Hajduk F – Łącała M

8.00 – 8.30   JUTRZNIA

8.30 – 9.00 – Nowak S -

9.00 – 9.30 Zbrzeźniak H – Wołek A

9.30 – 10.00 Zbrzeźniak H – Krasiński K

10.00 – 10.30 Wołek A – Karasiński K

10.30 – 11.00 Zając W – Prasiel D

11.00 – 11.30 Pater A – Łojszczyk K

11.30 – 12.00 Sikora  m

12.00 – 12.30 Bielicki R

12.30 – 13.00 Ptasznik W – Wołkowicz J

13.00 – 13.30 Cisło K – Wołkowicz J

13.30 – 14.00 Jaki T – Handzel I

14.00 – 14.30 Jaki T – Handzel I

14.30 – 15.00 Gorżkow K -

15.00 – 15.30 Strzelec O - Orlicki A

15.30 – 16.00

16.00 – 16.30 Nitecki W - Czaplak D

16.30 – 17.00 Bulman J -

17.00 – 17.30 Okulicki N - Nitecki W

17.30 – 18.00 Orlicki D i K

ADORACJA W NOWYM KOŚCIELE

ok. 20.00 – 20.30

20.30 – 21.00

21.00 – 21.30 Pestka K – Kotara K

21.30 – 22.00 Łękawski F

22.00 – 22.30 Łękawski J

22.30 – 23.00 Szczepanik BiT

23.00 – 23.30 Szczepanik BiT

23.30 – 24.00 Łada A – Wincencik A

WIELKA SOBOTA

24.00 – 0.30 Dziob D – Krzemień J

0.30 – 1.00 Dziob D – Krzemień J

1.00 – 1.30 Gadzina W - Derus S

1.30 – 2.00 Gadzina W - Derus S

2.00 – 2.30 Klaczek M – Korpak P

2.30 – 3.00 Klaczek M – Korpak P

3.00 – 3.30Łada A – Wincencik A

3.30 – 4.00 Nawrot J  -

4.00 – 4.30 Nawrot J -

4.30 – 5.00

5.00 – 5.30

5.30 – 6.00 Nawrot W – Groblicki J

6.00 – 6.30 Nawrot W – Groblicki J

6.30 – 7.00 Gerczaj J -

7.00 – 7.30 Tomera SziJ

7.30 – 8.00 Tomera SziJ

8.00 – 8.30 Nowak S -

8.30 – 9.00 Nowak S -

9.00 – 9.30 - Strzelec O - Stachowiak D

9.30 – 10.00 Sikora M – Wołkowicz D

10.00 – 10.30 Gorżkow K -

10.30 – 11.00 Cisło K – Wołek A

11.00 – 11.30 Zając W – Prasiel D

11.30 – 12.00 Stefanik M – Kraszewski M

12.00 – 12.30 Stefanik M – Kraszewski M

12.30 – 13.00 Pater A -

13.00 – 13.30 Nowak S -

13.30 – 14.00 Bielicki R -

14.00 – 14.30 Okulicki N -

14.30 – 15.00

15.00 – 15.30 Ptasznik W – Bulman J

15.30 – 16.00

16.00 – 16.30

16.30 – 17.00 Orlicki D i A

 

16.30 ZBIÓRKA DLA OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH ZA LITURGIĘ WIELKIEJ SOBOTY